O firmie Zabielski

Zabielski Maszyny Rolnicze. Poznaj naszą firmę.

Oferta Handlowa

Stale rozwijamy naszą ofertę handlową tak, aby móc zaoferować klientom maszyny niezawodne i produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Wiedzę niezbędną do profesjonalnej obsługi czerpiemy nie tylko z uczestnictwa w licznych szkoleniach ale również z praktyki zdobywanej na co dzień. To właśnie ta forma doświadczenia pozwoliła nam na zaopatrzenie wielu gospodarstw w kraju jak i za granicą.

Maszyny Rolnicze

Podłoża firmy sięgają roku 2001 gdy założyciel Marek Zabielski rozpoczął sprzedaż ukierunkowaną na dostawę pasz i koncentratów do okolicznych odbiorców. Chęć dalszego rozwoju wspomogła nas w podjęciu decyzji o sprzedaży maszyn rolniczych.

Stały rozwój

Prężny rozwój doprowadził nas w roku 2019 do podjęcia decyzji o rozszerzeniu naszej działalności. To zaowocowało współpracą z rynkiem zachodnim zarówno w kwestii importu jak i eksportu maszyn. Zaufały nam nie tylko gospodarstwa rolne ale również duże przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy związane z branżą mleczarską, przedsiębiorstwa z branży leśnej i sadowniczej oraz zakłady komunalne.

Gotowy na lepszą jakość ?

Kontakt z nami

To zajmie kilka minut. Zapraszamy do kontaktu.